سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کفسابی ساختمان و اصول آن

یک آخر هفته! مرحله 1: آماده کفسابی ساختمان خود را برای اطمینان از نصب و راه اندازی صاف، مهم است که برای آماده سازی سطح بر روی آن شما می شود تخمگذار طبقه خود را. وینیل همچنین می توانید بر روی یک طبقه موجود مانند گذاشته: وینیل و یا مشمع کف اتاق پارکت ورقه ورقه کاشی مهم ترین چیز این است که به یک کفسابی ساختمان خشک، حتی و تمیز. اگر زمین ناهموار است (مفاصل کاشی، اریب پارکت و یا هر نوع ترک)، در مورد استفاده از یک ترکیب بدون درز فکر می کنم. به یاد داشته باشید، وینیل کفپوش نرم است و هر گونه برجستگی زیر نشان می دهد.

نکته: شما می توانید وینیل با حمایت نساجی به سطح کردن بی نظمی کوچک در از subfloor (ملزومات 220T، ملزومات 280T، منحصر به فرد 280T) استفاده کنید.

نکات کلیدی کفسابی ساختمان

تمیز از subfloor به طور کامل استفاده از محصول تمیز کردن خنثی کفسابی ساختمان برای روشن هر گونه کثیفی و یا گرد و غبار و مطمئن شوید که آن را به طور کامل خشک قبل از شروع. اگر سطح بسیار صاف، پرایمر ممکن است لازم باشد برای کمک به کف پایبندی به از subfloor. مرحله 2: آماده کفپوش شما

خدمات کفسابی

این مهم است که برای کفپوش به acclimatise برای حداقل 24 ساعت قبل از نصب و راه اندازی در حداقل دمای اتاق از 15 درجه سانتی گراد. باز کفپوش و کاهش آن به اندازه اجازه می دهد به 15-20cm اضافی برای جلوگیری از کوتاه از مواد در پایان نصب و راه اندازی است. مرحله 3: نصب کف پوش خود را ورق جهت

کفسابی ساختمان و مراحل انجام

به عنوان یک قاعده کلی، کفپوش پس از جهت منبع نور اصلی نصب شده است. به هر حال اگر اتاق باریک است، مانند یک راهرو، ورق باید در امتداد طول اتاق صرف نظر از جهت نور را داشته باشد. به غیر از طرح چوب، ورق های تمام متوالی باید در جهت مخالف کفسابی ساختمان برای یک رندر همگن نصب شده است. شما پیدا کردن این در شرح محصول نشان داد.

نکته: برای نصب و راه اندازی طولانی مدت، مفاصل باید با درگاه و مناطق منطبق نیست که در آن بسیاری از ترافیک وجود دارد.
روش نصب و راه اندازی سه راه برای نصب کف پوش خود را، بسته به اندازه و استفاده از اتاق وجود دارد. برای یک اتاق کوچک است که در آن مقدار زیادی از ترافیک (ورودی به عنوان مثال) وجود دارد، آن را به عنوان یک اتاق کفسابی ساختمان متوسط ??در نظر بگیرید.

اتاق کوچک (<12m2): نصب و راه اندازی سست غیر روحانی خوب است. شما می توانید به سادگی دراز کف وینیل خود را در بالای از. فقط باز، برش طبقه را به اندازه و آن را انجام داده - آسان! اتاق متوسط ??(<25m2) نصب و راه اندازی نیمه شل انجام خواهد داد. استفاده از دو نوار مجرای مواجه اطراف اتاق برای حفظ کفپوش. اتاق های بزرگ (> 25m2) جلد نصب و راه اندازی بهترین است. ما یک راه حل آسان و سازگار با محیط زیست: با استفاده از چسب اسپری مبتنی بر آب، Tarkospray.

نکات تکمیلی کفسابی ساختمان

برای پایان تمیز، فراموش نکنید که برای اضافه کردن کفسابی ساختمان یک دور زدن اتاق: آن را به لبه های ورق وینیل، پایین دیوار خود را محافظت و تمیز کردن آسان تر است. آن را نیز به لمس ظریف به نگاه به پایان رسید خود را اضافه کنید.

انواع مختلفی از کفسابی وجود دارد:

ازاره های پی وی سی خود چسب قابل انعطاف است. آنها در بسیاری از رنگ است و بسیار آسان برای نصب. با فوم حمایت آنها به حمایت ناهموار انطباق بنابراین هیچ آمادگی مورد نیاز کفسابی ساختمان وجود دارد. انعطاف پذیر دو طرفه ازاره های پی وی سی خود چسب را که شما وارد یک تکه از کف برای یک بازی کامل است.
ازاره hardflooring کلاسیک در چوب یا ام دی اف می توان چسب یا پیچ به دیوار. به طور خلاصه به طور کلی، نصب وینیل کاملا نسبتا آسان است، در اینجا 6 چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید:

از subfloor باید صاف، تمیز و خشک باشد هنوز به آن عجله کفسابی ساختمان نیست، طبقه باید برای حداقل 24 ساعت ofduring عادت اجازه می دهد بیش از حد بافر کوچک در اطراف اتاق، بنابراین شما را پیدا کند خود را از کف کوتاه امور جهت تخمگذار، منبع نور چک و بررسی کنید توضیحات محصول اندازه و نحوه استفاده از اتاق را روش نصب و راه اندازی را تعیین آیا ازاره را فراموش نکنید و برای کسب اطلاعات بیشتر، دستورالعمل نصب و راه اندازی ما دانلود کنید.